Dziś w Bibliotece w Wilkowyi ruszył projekt "Mała książka - wielki człowiek". Z tej okazji gościła u nas grupa 6-latków z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. »

Powitać Panią Jesień w witaszyckiej bibliotece przyszły przedszkolaki z grupy pani Wiesławy Cisowskiej. Po tańcu na powitanie wysłuchały historii o wiewiórkach, które nie chciały się dzielić. »

Z okazji Dnia Kropki grupa "Kotków" z przedszkola w Mieszkowie wysłuchała książeczki "Kropka". Następnie bawiliśmy wyszukiwanie kropek w różnych kolorach. »

W piątek odbyło się pierwsze po wakacjach spotkanie MDKK. Lektura "19 razy Katherine", uznanego amerykańskiego pisarza dla młodzieży Johna Greena, nie wzbudziła w nas zachwytu. »

Geocaching jest świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu. W piątkowe popołudnie w bibliotece w Witaszycach
o zaletach geocachingu opowiadał zaproszony gość Aleksander Pecyna.
»

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Marcinek" w Jarocinie wzięły udział w wakacyjnych zajęcia na polanie. »

Wakacyjne spotkanie Klubu Przyjaciół Biblioteki w Golinie miało charakter kulinarny. »