25 lutego odbyło się kolejne spotkanie integracyjne mieszkańców Ciświcy i Ługów.
Warsztaty poprowadziła pani Justyna Nawrocka – bibliotekarz z filii nr 3 Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Jarocin. Uczestnicy pod bacznym okiem pani prowadzącej wykonali jajka ozdabiane wstążkami metodą "karczochową".
»

19 lutego w bibliotece zagościły przedszkolne Biedronki, aby świętować Światowy Dzień Kota. Dzieci poznały kotkę Milusię w teatrzyku kamishibai. »

Od 8 do 13 lutego można wykonać w Bibliotece walentynkową kartkę. Chętnych nie brakuje, a każda kartka pomimo podsuniętych pomysłów na jej projekt jest wyjątkowa i oryginalna. »

Odwiedziny dzieci z Przedszkola "Poziomka" związane były z obchodzonym w styczniu Międzynarodowym Dniem Kubusia Puchatka oraz Międzynarodowym Dniem Przytulania. »